Vzhledem k situaci na trhu jsou uvedené ceny pouze orientační a mohou se lišit dle vývoje cen materiálu.

Pánev grill (Ø 280x280 mm, 1,40 kg)

Kód: G2T10085
Neohodnoceno
1 440 Kč 1 742 Kč včetně DPH
Skladem
Grilovací pánev umožňuje grilování bez grilu – rychleji, levněji a pohodlněji. Tato grilovací pánev je hliníková s titanovým povrchem a nepřilnavou vrstvou, díky které se nepřichytí nic, co se přichytit nemá. Snese vysoké teploty – až do 260 °C....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grilovací pánev umožňuje grilování bez grilu – rychleji, levněji a pohodlněji. Tato grilovací pánev je hliníková s titanovým povrchem a nepřilnavou vrstvou, díky které se nepřichytí nic, co se přichytit nemá. Snese vysoké teploty – až do 260 °C. Můžete grilovat maso, zeleninu i ovoce a vše bude krásně drážkované, tak jak to má být. Pánev je poměrně hluboká, takže pohodlně zvládne i větší kusy potravin a díky vyšším stěnám nebude tuk prskat všude kolem. Díky dlouhé rukojeti se s ní velmi dobře manipuluje a tak nevadí, že je kvůli titanovému povrchu těžší než ostatní pánve. Pánev nabízíme v rozměru 280x280 mm.

Představení společnosti

Hledáte levné, ale přesto výkonné zařízení do nového provozu? Vybírejte z produktové řady ECO. V té se snoubí kvalitní materiály a zpracování s jednoduchými a funkčními tvary. S těmito produkty se vyplatí začít – nezradí Vás. ECO je synonymem pro ekonomický přístup, který se však snaží neubírat na kvalitě a proto zde najdete kvalitní pánve i hrnce, které Vám vydrží a obstojí i ve větším provozu. Nebojte se být ECO!


  • Rozměry: 28x28 cm
  • Hmotnost: 1,40 kg
  • Pro sporáky: plynové, elektrické, sklokeramické

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilovací a lívanečníky
Hmotnost: 20 kg
Elektrika: Ano
Hloubka:: 280 mm
Hmotnost: 1,40 kg
Indukce: Ano
Keramika: Ano
Plyn: Ano
Šířka:: 280 mm
Teplota max:: 260°C
Výška:: 55 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: