Vzhledem k situaci na trhu jsou uvedené ceny pouze orientační a mohou se lišit dle vývoje cen materiálu.

Hrnec pařákový (Ø450, v=280mm)

Kód: G2T9810
Neohodnoceno
3 950 Kč 4 780 Kč včetně DPH
Skladem
Pařákový hrnec je nezbytnou součástí vybavení každé kuchyně. Využijete ho pro ohřev klasických českých knedlíků, ale i pro přípravu ovocných kynutých knedlíků, úpravu zeleniny a přípravu velmi dietních pokrmů vařených v páře. Jemně satinovaný...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pařákový hrnec je nezbytnou součástí vybavení každé kuchyně. Využijete ho pro ohřev klasických českých knedlíků, ale i pro přípravu ovocných kynutých knedlíků, úpravu zeleniny a přípravu velmi dietních pokrmů vařených v páře. Jemně satinovaný nerezový pařákový hrnec (18/10) lze využít i jako náhražku konvektomatu například k udržení teploty připravených příloh. Hrnec má velká ucha, což zajišťuje pohodlnou manipulaci. Nabízíme jej ve dvou velikostech, v průměru 450 a 500 mm.

Představení společnosti

Hledáte levné, ale přesto výkonné zařízení do nového provozu? Vybírejte z produktové řady ECO. V té se snoubí kvalitní materiály a zpracování s jednoduchými a funkčními tvary. S těmito produkty se vyplatí začít – nezradí Vás. ECO je synonymem pro ekonomický přístup, který se však snaží neubírat na kvalitě a proto zde najdete kvalitní pánve i hrnce, které Vám vydrží a obstojí i ve větším provozu. Nebojte se být ECO!


  • Průměry: 36 - 50 cm
  • Výšky: 24 - 30 cm
  • Otvory ve dně: Ø6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce na těstoviny a varné vložky
Hmotnost: 20 kg
Průměr perforovaných otvorů:: 6 mm
Průměr:: 450 mm
Výška:: 280 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: