Vzhledem k situaci na trhu jsou uvedené ceny pouze orientační a mohou se lišit dle vývoje cen materiálu.

Tenderizér KT PK 230V

Kód: G2T11123
Neohodnoceno
59 700 Kč 72 237 Kč včetně DPH
Na objednávku
Záleží vám na tom, aby maso či ryby byly dobře propracované? Tento malý, za to však velice výkonný, spolehlivý a produktivní tenderizér vám s tím pomůže. Byl speciálně navržen tak, aby manipulace s ním byla snadná. Propracuje jakýkoliv vykostěný...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záleží vám na tom, aby maso či ryby byly dobře propracované? Tento malý, za to však velice výkonný, spolehlivý a produktivní tenderizér vám s tím pomůže. Byl speciálně navržen tak, aby manipulace s ním byla snadná. Propracuje jakýkoliv vykostěný plátek a výrazně sníží dobu jeho tepelného opracování až o 40 % a tím ušetří přibližně 40 % energie. Nejedná se o rozklepání, ani o zvětšení průměru porce, pouze o nakrájení a křehčení.

Maso si zachová svoji chuť a lépe drží tvar. Tato tenderizační sestava se skládá ze 74 nožů s 88 bodci pro kvalitní naklepání. Kapacita až 1 200 plátků za hodinu. Pohon tenderizéru zajišťuje napájení o 230 V a příkon 0,37 kW. Přístroj se ovládá hlavním tlačítkovým vypínačem umístěným na pravé straně z čelního pohledu (zelené tlačítko – zapínání, červené tlačítko – STOP).

Údržba

Spirálový šroub a hnací mechanismus ozubeného kola se promazávají olejem sami, není tedy nutná údržba. Hřídele jsou vybaveny kuličkovými ložisky. Vyrobeno z nerezu a konstruováno tak, aby užívání bylo zcela bezpečné, případně se motor automaticky zastaví. Mlýnek na maso se velice snadno čistí. Stačí jednoduše odmontovat kryt kotouče a bezpečnostní kryt. Hodí se do domácnosti, ale i do lehkých provozů na výrobu polotovarů či lahůdek.

Možnost objednání sestavy pro plátkování masa na nudličky s roztečí 10 mm.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Naklepávače a nudličkovače
Hmotnost: 20 kg
Hloubka:: 420 mm
Hmotnost:: 36 kg
Kapacita zařízení:: 1 200 plátků / hod
Napájení:: 230 V
Příkon:: 0,37 kW
Šířka:: 400 mm
Výška:: 385 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: